MonitorInfoView

MonitorInfoView

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 144
  • DOSYA BOYUTU 0.04 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

MonitorInfoView, kullandığınız monitör hakkında gerekli bilgileri görüntülemenizi sağlayan basit ama yararlı bir bilgisayar programı.

MonitorInfoView, bilgisayarınızda kullandığınız monitörün üretim yılı ve haftasını, üreticisini, modelini ve çok daha fazla bilgisini görüntülemenizi sağlayan yararlı ve ufak bir program. Sunulan verileri bilgisayarınızın sisteminden çeken program, çok sık kullanacağınız bir program olmamasına rağmen bilgisayarda bulundurmanız yararllı olabilir. Çok ufak boyutlu olduğu için herhangi bir performans kaybı yaşatmıyor yada sisteminizi yavaşlatmıyor.

Kendi monitörünüzün bilgilerini görüntülemek dışında aynı ağda olduğunuz diğer bilgisayarlarında bilgilerini görüntüleyebilen program, bunun için yönetici iznine ihtiyaç duyuyor. Eğer yönetici olarak giriş yaparsanız, ağınızdaki tüm bilgisayarların monitör bilgilerini kontrol edebiliyorsunuz.

Tasarımı pek modern olmamasına rağmen gerekli bilgilerini kolayca görmenizi sağlayan programı sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Eğer bu tür bir programa ihtiyaç duyuyorsanız MonitorInfoView'i kullanmanızı tavsiye ederim.