My Daily Wallet

My Daily Wallet

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 41
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Quantum Art

My Daily Wallet, iPhone'unuzda aylık gelir - gider takibi yapmak için kullanabileceğiniz uygulama.

My Daily Wallet (Akıllı Günlük Cüzdan), aylık gelir – gider kalemlerinizi takip etmek için kullanabileceğiniz uygulamalar arasında. iPhone’un yanı sıra Apple Watch’da da kullanılabilen uygulama, aylık gelirinize göre günlük bütçe önerisinde bulunuyor.

iPhone’da gelir – giderlerinizin takibini yapmak için kullanabileceğiniz onlarca ücretsiz ve ücretli uygulama mevcut ancak Benim Akıllı Cüzdanım uygulamasının benzerlerinde olmayan ekstra özellikleri bulunuyor. Klasik olarak aylık gelirinizi ve faturalarınız dahil diğer harcamalarınızı giriyorsunuz. Bu noktadan sonra uygulama geriye kalan paranızı hesaplıyor ve ayın bütün günlerine eşit olarak bölerek günlük harcama limitinizi gösteriyor. O gün belirlenenden fazla harcama yaparsanız uyarı alıyorsunuz.

Widget desteği de sunan uygulamada harcamalarınızı market, eğlence, alışveriş gibi farklı kategorilerde girebilmenin yanı sıra nereye ne kadar harcadığınızı yüzdelik olarak görebiliyor ve harita üzerinden nerelerde harcama yaptığınıza bakabiliyorsunuz.