MyAppUpdater

MyAppUpdater

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 202
  • DOSYA BOYUTU 0.21 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bekabe

MyAppUpdater sayesinde bilgisayarınızdaki istediğiniz programın güncelliğini hemen kontrol edebilirsiniz.

MyAppUpdater programı, bilgisayarınızda yer alan programların her zaman güncel kalması için kullanabileceğiniz ücretsiz ve kolay kullanımlı uygulamalardan bir tanesi. Sürekli olarak programlarınızın yeni versiyonlarını kontrol etmek bir süre sonra can sıkıcı bir iş olduğu için, MyAppUpdater sayesinde bu eziyete biraz da olsa son verebiliyorsunuz.

Pek çok programın desteklenmesi sayesinde, programa dair yeni bir sürüm yayınlandığında bunu hemen kontrol edebiliyorsunuz ve yeni sürümü indirerek kurmaya başlıyorsunuz. Ancak ilk kullanımda biraz kafa karıştırıcı olabiliyor. Zira programı, güncelliğini kontrol etmek istediğiniz program ile aynı klasöre atmanız ve daha sonra program içerisindeki yönergeleri de takip etmeniz gerekiyor.

Ardından "db.db" dosyasını yaratarak indirmeli ve doğru bilgileri kullanarak oluşturduğunuz bu dosyayı program ile aynı klasörde bulundurmalısınız. O andan sonra MyAppUpdater'ı her açtığınızda program db.db dosyasını karşılaştıracaktır ve güncellemeleri size bildirerek indirecektir.

Bu nedenle biraz daha deneyimli bilgisayar kullanıcılarının kullanabileceğine inandığım programın ilk kurulum aşaması dışında bir zorluğu bulunmamakta.