MyEventViewer

MyEventViewer

kullanıcı

MyEventViewer, sisteminiz üzerinde yer alan standart etkinlik görüntüleyiciye alternatif olarak kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

MyEventViewer, kullanıcıların işletim sistemleri üzerinde gerçekleşen tüm etkinlikleri görüntüleyebileceği ve yönetebileceği ücretsiz bir yazılımdır. Windows Etkinlik Görüntüleyici'sine alternatif olarak kullanılabilecek program yardımıyla tüm etkinlikleri tek yerden sağlıklı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Oldukça basit bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, tecrübesiz bilgisayar kullanıcıları tarafından bile rahatlıkla kullanılabilir. MyEventViewer'ın ana menüsü üzerinde tüm kayıt ve etkinliklerle ilgili zaman, kaynak, kategori, etkinlik numarası, kullanıcı adı, etkinlik verisi ve etkinlik açıklaması gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda istediğiniz şekilde liste üzerinde yer alan etkinlikleri silebilir veya yenilerini ekleyebilirsiniz. Ayrıca tek seferde liste üzerinde yer alan birden fazla etkinliği seçerek HTML, XML veya metin formatlarında dışarı aktarabilirsiniz.

Tüm bunların dışında kullanıcıların bilgisayarları üzerinde gerçekleşen etkinlikler arasından özel olarak aradıklarını bulabilmeleri için bir de arama motoruna sahip olan MyEventViewer, tüm etkinlikleri kolayca yönetmenize olanak sağlar.

Sistem kaynaklarını neredeyse hiç yormayan ve oldukça basit bir kullanıma sahip olan program, şu an markette yer alan uygulamalar arasında sınıfının en iyilerinden bir tanesidir.