Network Manager

Network Manager

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,469
  • DOSYA BOYUTU 0.93 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SortByte

Bilgisayarınızın ağ bağlantılarını kolayca izlemek ve takip etmek için bu ücretsiz uygulamayı indirebilirsiniz.

Network Manager programı bilgisayarınızın bağlı olduğu ağ bağlantılarını kontrol etmek ve incelemek isteyenler için hazırlanmış ücretsiz ve kolay kullanılır bir ağ yöneticisi. Oldukça küçük bir yapıya sahip olan program hızıyla ve basitliğine rağmen sunduğu araçlarla dikkat çekiyor.

Sadece tek bir ağı değil, birden fazla ağı izleyebilmesi sayesinde çoklu takip yapmanıza olanak sağlıyor ve bunun yanında route parametrelerini de düzenlemenize izin vermesi ise ek bir özellik olarak karşımıza çıkıyor.

Bütün bu işlevleri gerçekleştirirken herhangi bir kurulum gerektirmemesi ise Network Manager'ı flash disk gibi taşınabilir medyalara koyarak yanınızda taşımanızı da kolaylaştırıyor. Böylece farklı farklı bilgisayarları gezip ağ bağlantılarını yönetmeniz gerekiyorsa hiç uğraşmadan direkt olarak flash diskinizden programı çalıştırabilirsiniz.

Her ne kadar çok fazla detay barındırmasa da ağda karşılaşabileceğiniz sorunlara karşı en azından kısa bir önizleme elde etmenizi sağlayan programı indirmeyi ve denemeyi unutmamanızı öneriyorum.