OneClick Installer 3

OneClick Installer 3

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 417
  • DOSYA BOYUTU 5.89 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Seizent

OneClick Installer 3, bilgisayarınıza yükleyeceğiniz programları, güncellemeleri ve sürücüleri normal hızdan daha hızlı yüklemenizi sağlayan yararlı bir yazılımdır.

OneClick Installer 3, bilgisayarınıza yükleyeceğiniz program ve yazılımları zaman kaybetmeden ve otomatik olarak yükleyebilmenizi sağlayan güvenilir ve kullanışlı bir programdır.

Ücretli ve ücretsiz versiyonları bulunan program, tam özellikleri ile kullanıldığında sürücü, program ve Windows güncellemelerini otomatik olarak ve daha hızlı gerçekleştiriyor. Ücretsiz versiyonda ise bu özelliklerin bazıları kullanılamamktadır. Yinede ücretsiz versiyon ile programlarınızın otomatik olarak yüklenerek zaman kaybı yaşamayı engelleyebiliyorsunuz.

Programın en iyi özelliklerinden bir tanesi ise, son zamanlarda neredeyse her programın yükleme aşamasında karşılaştığınız toolbar ve anasayfa değişikliklerini engellemesi. Yüklediğiniz programın kurulum aşamalarında toolbar sunuluyorsa, OneClick Installer bunu otomatik olarak bloklar ve yüklenmesine engel olur. Bu sayede programlarınızı hem daha hızlı hem de daha güvenli kurabilirsiniz. Programı beğenerek ücretli versiyonunu satın almak isterseniz, Windows güncellemeleri, sürücü güncellemeleri ve yazılım ayarları yapabiliyorsunuz.

Sıklıkla yeni programlar yükleyip denemelerde bulunan bir bilgisayar kullanıcısıysanız OneClick Installer 3'ü ücretsiz olarak sitemizden indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.