OpenDoor

OpenDoor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 479
  • DOSYA BOYUTU 6.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Not Be Limited

OpenDoor uygulaması, iPhone ve iPad sahiplerinin anonimliklerini koruyarak internet gezintileri gerçekleştirebilmelerini sağlıyor.

OpenDoor uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz web tarayıcısı uygulamaları arasında yer alıyor ve çok kolay bir kullanıma sahip diyebilirim. Ancak onu en çok öne çıkarak nokta kullanım kolaylığı değil, tam olarak internet gezintilerinizi anonim bir hale getirebilmesi ve daha hızlı gezintilere olanak tanıması.

Ücretsiz olarak sunulan uygulama, sahip olduğu rastgele IP adresi tanımlama yeteneği sayesinde gezindiğiniz web sitelerinin ve internet servis sağlayıcının gerçek IP bilgilerinize ulaşmasını engelliyor. Böylece internetteki kişisel gizliliğine önem veren kullanıcılar için oldukça güzel bir başlangıç noktası olacağı bir gerçek.

Güvenliğin yanında hızlı internet gezintilerine de imkan tanıyan uygulama, sahip olduğu önbellek özelliğinden faydalanarak web sitelerini her ziyaret edişinizde aynı bilgilerin indirilip durmasına engel oluyor. Elbette bu durum internet kotanızın verimli bir şekilde kullanılması için de oldukça faydalı.

Son dönem web tarayıcılarında bulunan çok sekmeli gezintiler ve kolay kullanılır arayüz de uygulamanın sahip oldukları arasında. Denemelerimiz sırasında uygulamanın herhangi bir soruna ya da yavaşlığa sebep olduğunu görmedik.

Eğer iOS işletim sistemli mobil cihazlarınızda hem hızlı hem de güvenli internet gezintileri gerçekleştirmek istiyorsanız göz atmadan geçmemeniz gerekenler arasında olduğuna inanıyorum.