PassLocker

PassLocker

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 141
  • DOSYA BOYUTU 9.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici InnovationBox

PassLocker, iOS kullanıcılarına yüksek dereceli güvenlik fonksiyonları sunan ve şifrelerini güvende tutmalarını sağlayan yararlı bir uygulamadır.

PassLocker, bir çok kullanıcı adı ve şifreye sahip kullanıcılar için mükemmel bir uygulamadır. İnternet üzerindeki bir çok şirket, alışveriş siteleri ve diğer internet siteleri servis vermek için hesap açmamızı istiyor. Hepsi için farklı hesap isimleri ve şifreler kullanarak oldukça fazla sayıda ve hatırlaması oldukça zor olan bir duruma giriyoruz. Fakat PassLocker uygulaması bu konudaki en büyük yardımcınız olabilir.

Kullanımı kolay bir arayüz ile birlikte gelen ve kullanıcılarıa sıkı güvenlik önlemleri sunan uygulama, görevini layıkıyla yerine getirmektedir. Sahip olduğu tüm özelliklere arayüz üzerinden kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Güvenlik önlemleri dışında iCloud ve Dropbox senkronizyon desteği de bulunan uygulama, kullanıcıların farklı cihazlar üzerinden şifre ve kullanıcı isimlerini senkronize etmelerini sağlıyor. Uygulamayı kullanarak kullanıcı adı ve şifre eklemek, düzenlemek veya silmek çok basit. 256 bitlik şifreleme ile korunan tüm verileriniz kesinlikle güvendedir. Ayrıca uygulama sizin için kırılması veya ulaşılması zor olan, güçlü şifreler üretebiliyor.

Genel olarak etkileyici bir görünüme sahip olan PassLocker, şifre ve kullanıcı adı kaydetme ve güvenliği konusunda tüm gerekli özellikleri barındırmaktadır. Şifrelerinizi aklınızda tutmanıza gerek bırakmayan PassLocker'ı iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullabilirsiniz.