Photo Recovery Shop

Photo Recovery Shop

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 5,370
  • DOSYA BOYUTU 0.19 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mike Allen

Photo Recovery Shop ile silinen fotoğraflarınızı geri getirebilirsiniz

Photo Recovery Shop kullanıcılara silinen fotoğrafları geri getirme konusunda yardımcı olan bir dosya kurtarma programıdır.

Fotoğraf makinalarımızla veya akıllı telefon veya tabletlerimiz aracılığıyla çektiğimiz fotoğrafları hafıza kartlarımızda, taşınabilir veya sabit disklerimizde depolarız. Bilgisayarımızın sabit diskinde depoladığımız fotoğrafları sildiğimizde geri dönüşüm kutusundan geri getirebilsek de harici belleklerden, hafıza kartlarından veya diğer taşınabilir belleklerden sildiğimiz fotoğrafları bu yolla kurtarmamız mümkün olmamaktadır.

Photo Recovery Shop bize normal yollarla kurtarmamızın mümkün olmadığı fotoğrafları kurtarma işi için kolay bir çözüm sunuyor. Photo Recovery Shop ile kazara sildiğiniz fotoğrafları kurtarabileceğiniz gibi çeşitli arızalar sonucu silinmiş fotoğrafları da kurtarabilirsiniz. Program görselleri yeniden oluşturan bir metod kullanmaktadır. Bu sayede kaybolan önemli fotoğrafları geri getirmek mümkün olabilmektedir.

Photo Recovery Shop hem standart dijital fotoğraf makinalarından hem de DSLR türündeki ileri seviye fotoğraf makinalarından fotoğraf kurtarma işlemini gerçekleştirebiliyor. Bunun yanında telefonlar, tabletler, sabit diskler, harici diskler, USB bellekler, hafıza kartları gibi çeşitli medyalardan da veri kurtarılabiliyor.

Photo Recovery Shop kolayca fotoğraf kurtarma işlemini gerçekleştirebilmekteyiz. Bu iş için öncelikle fotoğraf kurtarmak istediğimiz depolama birimini seçmeliyiz. Bu adımdan sonra tarama işlemi otomatik olarak başlıyor ve size kayıp fotoğrafları listeliyor.