PopKey

PopKey

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 254
  • DOSYA BOYUTU 48.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WorkshopX Inc.

PopKey, tarayıcınız açmadan binlerce GIF'e ulaşabileceğiniz, indirip paylaşabileceğiniz bir program.

PopKey, Skype, Facebook Messenger, WhatsApp, LINE gibi arkadaşlarınızla sohbet etmek için kullandığınız uygulamalarda sohbeti daha eğlenceli hale getirmek adına ihtiyaç duyduğunuz GIF’leri bulmanızda yardımcı olan ücretsiz bir program.

Doğrudan sistem tepsisine yerleşen uygulamada her duruma, ruh haline uygun GIF bulmak mümkün. Arama fonksiyonunu kullanarak tam da ihtiyacınız olan GIF’i kolaylıkla bulabildiğiniz gibi, PopKey’i kullanan insanların sıklıkla kullandığı GIF’lere de hızlıca erişebiliyorsunuz. Ancak sunulan kategorilerin mobil uygulamadan daha az olduğunu, PopKey’in sitesinde yer verdiği kategorilerin çoğunun olmadığını söylemem gerek. Tabii ki buna rağmen hatrı sayılır GIF var ve tarayıcıyı açmak zorunda kalmadan hızlıca kullanabiliyorsunuz.

PopKey’in sunduğu GIF’leri üzerlerine sağ tıklayıp bağlantıyı kopyalayarak doğrudan paylaşabildiğiniz gibi bilgisayarınıza indirip dilediğiniz bir zaman sürükle – bırak yöntemiyle sohbet ekranında paylaşmanız mümkün.

Tarayıcıyı açmadan GIF araması yapma, indirme ve gönderme kolaylığı sunan PopKey’in masaüstü sürümünde bulunan GIF’lerin günlük olarak tazelendiğini ve binlerce GIF içerdiğini belirtmek gerek. Unutmadan, iPhone kullanıcısı iseniz iOS sürümünü denemenizi tavsiye ederim: