Process Assassin

Process Assassin

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 275
  • DOSYA BOYUTU 1.08 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Stelios Gidaris

Bilgisayarınızdaki donan uygulamaların çalışmasına engel olduğuna inanıyorsanız anında çalışmayan programların işlemlerine son verebilirsiniz.

Process Assassin uygulaması bilgisayarınızda cevap vermeyen ya da sıkıntı çıkaran diğer programların işlemlerine son vermede kullanılan ücretsiz bir program.Uygulamanın sadece tek bir arayüz penceresinden oluşması nedeniyle deneyimli olmayan kullanıcılar dahi herhangi bir sorun yaşamadan tüm işlevlerinden faydalanabilirler.

Uygulamada bulunan sekmeli arayüz sayesinde istediğiniz programa sadece tek bir tıklama ile son vermek mümkün. Herhangi bir gelişmiş ayar barındırmayan uygulama böylece yanlışlıkla yapılacak gelişmiş işlemlerden de amatör kullanıcıları koruyor. Process Assassin ile birlikte gelen tanımlanmış dizinler sayesinde en popüler olan uygulamaların hangi dizinlerde olduğunu kolaylıkla bilebiliyor.

Windows 7 bilgisayarlarda işlem sonlandırma özelliğini kullanabilmek için yönetici yetkilerine sahip olmanız gerektiğini unutmayın. Eğer sonlandırmak istediğiniz program, Process Assassin içerisinde tanımlı olarak gelmiyorsa programa ait dizini kendiniz de ekleyebilir ve sonlandırma işlemine devam edebilirsiniz.

Yapmak için hazırlandığı görevi layığıyla yerine getirebilen Process Assassin özellikle Windows görev yöneticisine göre daha hızlı işlem gerçekleştirmesi ile öne çıkıyor.