RegeditEx

RegeditEx

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 427
  • DOSYA BOYUTU 0.09 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici pscEx

Windows kayıt defterinde en kolay yoldan değişiklikler yapmak için kullanabileceğiniz basit bir uygulama.

RegeditEx programı, bilgisayarınızı daha iyi çalışır hale getirmek için kayıt defterini düzenleyebileceğiniz ve araştırabileceğiniz ücretsiz uygulamalardan bir tanesi. Direkt olarak anahtarlar ve değerler girebileceğiniz program doğal olarak üst düzey kullanıcılara hitap ediyor ve amatör kullanıcılarımızın kayıt defterini pek kurcalamamalarını öneriyoruz.

Windows kayıt defteri sistemin çalışması için gereken tüm parametreleri içermektedir ve genellikle hızlandırma işlemleri arayüz kullanılarak yapılsa da bazı noktalarda kayıt defterine müdahale etmek gerekebiliyor.

Windows'un kendi kayıt defteri düzenleme aracı karmaşık ve işleri pek de kolaylaştırmayan bir yapıya sahip olduğu için sık sık bu işle uğraşanların RegeditEx'i beğeneceğine inanıyorum. Sadece Windows değil, Linux ve Mac sistemlerde de çalışabilen uygulama Java temelli ve sisteminizde Java'nın kurulu olmasını gerektiriyor.

Basit arayüzü sayesinde en kolay yoldan anahtarları silebilir, değerlerini değiştirebilir ve gerekli değişiklikler için yeniden adlandırabilirsiniz. Temel olarak Windows'un kayıt defteri düzenleyicisini daha kullanışlı bir arayüz ile sunduğunu söyleyebiliriz.