Registry Reviver

Registry Reviver

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 2,100
  • DOSYA BOYUTU 11.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ReviverSoft

Registry Reviver, Windows kayıt defterini tarayabileceğiniz, hataları düzeltebileceğiniz ve optimize edebileceğiniz bir programdır.

Registry Reviver, Windows Kayıt Defteri üzerindeki herhangi bir hatayı bularak, hızlı bir şekilde onarmanıza olanak sağlayan kapsamlı bir sistem aracıdır. Kayıt defteri üzerindeki hataları düzeltmenize ve optimize etmenize olanak sağlayan program yardımıyla sistem performansınızı arttırabilirsiniz.

Oldukça sade ve modern bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program üzerinde yer alan tüm sekmeler oldukça organize şekilde yerleştirilmiştir ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm araçlar elinizin altındadır. Türkçe dil desteğine de sahip olan programın kullanımı oldukça kolaydır ve her tür işlemi otomatik olarak yerine getirir.

Program yardımıyla kayıt defteri üzerinde ilk kez tarama yaptıktan sonra karşınıza gelen sonuç ekranın, bilgisayarınız üzerinde yer alan hataları, onarılıp onarılmadığını, son onarılma tarihini, lisans statüsünü, versiyonunu ve hatta bilgisayarınızın donanımsal bilgilerini bile görüntüleyebilirsiniz.

Gelişmiş kullanıcılar isterlerse tarama işlemlerini kendi istekleri doğrultusunda düzenleyebilir ve filtreleyebilirler. Ayrıca isterseniz derin tarama modunu kullanarak sistem hatalarını çok daha ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Registry Reviver ile tarama ve düzeltme işlemi yapmadan önce isterseniz o an kullanmakta olduğunu Windows Kayıt Defteri'ne ait yedek alabilir ve olası bir veri kaybı durumunda sisteminizi eski haline kolayca döndürebilirsiniz.

Sistem kaynaklarını neredeyse hiç yormayan bir program olan Registry Reviver, buna rağmen tarama, onarma ve optimizasyon işlemlerini oldukça hızlı bir şekilde tamamlamaktadır. Kayıt defterleri üzerinde yer alan hataları taramak, onarmak ve optimize etmek için bir programa ihtiyacınız varsa Registry Reviver'ı mutlaka denemenizi öneriyorum.