Remo MORE

Remo MORE

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,659
  • DOSYA BOYUTU 24.84 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Remo Software

Remo MORE oldukça zengin özelliğe sahip bir bilgisayar bakım aracıdır

Remo MORE kullanıcılara bilgisayar hızlandırma konusunda yardımcı olan, bu işlevinin haricinde çok sayıda kullanışlı aracı da içeren ücretsiz bir sistem optimizasyon programıdır. 

Remo MORE bilgisayarınızı hızlandırmak için gerekli olan gereksiz dosya temizleme, kayıt defteri temizleme ve kayıt defteri hatalarını giderme, bellek optimizasyonu, internet hızlandırma, Windows başlangıcı hızlandırma araçlarını içermektedir. Bu araçlar sayesinde bilgisayarınızın işlem yapma ve açılma hızı, komutlarınıza tepki verme süresi, internet gezinti hızı iyileştirilir ve bilgisayarınız ilk günkü gibi yüksek performansla çalışır.

Remo MORE kullanıcılara dosya yönetimi için de kullanışlı araçlar sunuyor. Programı kullanarak silinen dosyaları geri getirme, disk birleştirme, yedekleme işlemlerini yapabilmektesiniz. Bunun yanında Remo MORE arşiv oluşturma özelliği ile dosyalarınızı ZIP formatında sıkıştırabiliyor.

Eğer kişisel bilgi güvenliği konusuna dikkat ediyorsanız Remo MORE ile kişisel bilgilerinizi ele veren internet geçmişi ve Windows dosya erişim geçmişi gibi verileri temizleyebilmektesiniz. Bunun yanında dosyalarınızın güvenliği için programın dosya şifreleme özelliğini kullanabiliyorsunuz.

Remo MORE dizüstü bilgisayar kullanıcılarına güç tasarrufu yapabilmeleri için kullanışlı seçeneklerde sunmakta.

Eğer bilgisayarınızın performansını arttırmak istiyorsanız ve bilgisayarınız için gerekli bütün araçları bir yerde toplamak istiyorsanız Remo MORE kesinlikle denemeniz gereken ve tamamen ücretsiz olan bir seçenektir.