Seagate Media

Seagate Media

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 262
  • DOSYA BOYUTU 80.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Seagate

Seagate Media ile Seagate Wireless Plus, Seagate Central veya LaCie Fuel depolama cihazında tuttuğunuz dosyalara erişebilirsiniz.

Seagate Media, Seagate’in harici depolama çözümleri ile birlikte çalışan bir uygulama olup, tüm fotoğraf, video, müzik arşivinize ve belgelerinize dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman internet bağlantısına gereksinim duymadan erişme kolaylığı sunmaktadır. Mobil cihazınızda alan açmak ve önemli dosyalarınızı yedeklemek için Seagate’in Wireless Plus, Central veya LaCie Fuel depolama cihazlarından birini tercih ediyorsanız Seagate Media uygulaması sayesinde depoladığınız tüm dosyalara Windows 8 tablet veya bilgisayarınızdan erişebilir, içeriklerini görüntüleyebilirsiniz.

Seagate Media uygulamasını Seagate Wireless Plus, Seagate Central veya LaCie Fuel depolama cihazlarınızdaki dosyalara erişmek için kullanabilmenin yanında tablet ve bilgisayarınızdaki fotoğraf, video ve diğer dosyalarınızı uyumlu depolama cihazlarınıza aktarmak için kullanabiliyorsunuz. Dolayısıyla Windows 8 tablet ve bilgisayarınızda yeterli alan yoksa veya düşük dahili depolama alanı ile gelmişse bu uygulama oldukça işinize yarayacaktır.

Dosyalarınızı klasik ve detaylı olmak üzere iki farklı şekilde listeleyebilen Seagate Media uygulamasının en beğendiğim yanı dahili oynatıcı ile gelmesi. Bu sayede hd videolarınızı oynatmak veya müzik dinlemek için tablet veya bilgisayarınızda yüklü medya oynatıcısını kullanmak durumunda kalmıyorsunuz.