ServiWin

ServiWin

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 205
  • DOSYA BOYUTU 0.05 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

ServiWin ile bilgisayarınız hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz

ServiWin kullanıcılara bilgisayarlarında yüklü sürücü ve hizmetler hakkında bilgi veren bir sistem bilgileri görüntüleme programıdır.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yazılım olan ServiWin sayesinde dönem dönem bilgisayarınızdaki sürücü ve hizmetleri listeleyebilir ve bu listeleri karşılaştırarak bilgisayarınızda oluşan değişiklikleri tespit edebilirsiniz. Bunun yanında zararlı yazılımlar tarafından oluşturulan gizli hizmetleri ServiWin sayesinde öğrenebilir ve bilgisayarınızın temiz haldeyken alınmış sürücü ve hizmet listelerini güncel liste ile karşılaştırmak yoluyla bu gizli servisleri ayıklayabilirsiniz.

ServiWin bilgisayarınızdaki aktif olan hizmet ve sürücü bilgilerini görüntüleme işlemini yaparken size detaylı açıklamalar da sunuyor. Bu hizmet ve sürücülerin dosya açıklaması, versiyonu, ürün adı, sürücüleri hazırlayan firma gibi bilgilere ServiWin aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

ServiWin sürücü ve hizmetleri kontrol etmenize de imkan veriyoır. Programı kullanarak hizmet veya sürücüleri durdurabilir, başlatabilir, yeniden başlatabilir, duraklatabilir veya devam edebilirsiniz. Bunun yanında hizmet veya sürücünün başlangıç şeklini de değiştirebilirsiniz. Bu hizmet veya servisleri el ile başlayacak şekilde veya Windows ile otomatik olarak başlayacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Bunun yanında tamamen devre dışı da bırakabilirsiniz.