ShellExView

ShellExView

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 10,341
  • DOSYA BOYUTU 0.13 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nir Sofer

Bilgisayarınızda tanımlı olan dosya uzantılarını bulmak ve kolayca yönetebilmek için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

ShellExView programı bilgisayarınızda bulunan dosya uzantısı kayıtlarını yönetebilmek için kullanabileceğiniz programlardan bir tanesi ve ücretsiz olarak sunuluyor. Temiz ve kolay kullanılır arayüzü sayesinde dosya uzantılarını sadece göstermekle kalmayan, aynı zamanda onlar üzerinde değişiklikler de gerçekleştirmenizi sağlayan program sık sık uzantı sorunları yaşayanlar için uygun programlardan bir tanesi.

İlk kurulumun ardından bütün sisteminizi dosya uzantıları ve onlarla eşleşen programları bulmak için tarayan uygulama, daha sonra uzantılara dair bilgileri size sunuyor ve o uzantıların hangi programlarla açıldığını belirtiyor.

Eğer daha fazla bilgiye ya da kontrol olanağına ihtiyaç duyarsanız dosya uzantısına sağ tıklayabilir ve böylece o uzantının kayıt defterindeki girdilerine erişebilirsiniz. Uzantının ne olduğuna dair araştırmalar yapmak için direkt Google araması da gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sağ tık menünüzde yer alan ve eklenen özel program girdilerini de yine ShellExView sayesinde ortadan kaldırabilirsiniz.