Show Drivers

Show Drivers

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,360
  • DOSYA BOYUTU 0.08 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SecurityXploded Inc

Bilgisayarınızda yüklü olan tüm sürücüleri incelemenize imkan veren bu program ile sistem tamiratı çok daha kolay hale geliyor.

Show Drivers programı oldukça basit ancak etkili, ücretsiz Windows programlarından bir tanesi. Özellikle bilgisayar tamiri ve bakımı ile ilgilenenlerin tercih edebileceğini düşündüğüm uygulama bilgisayarınızda bulunan tüm sürücüleri sizin için tarıyor ve bunları listeleyebiliyor. Böylece gerekli veya gereksiz, ne kadar sürücü sistemde yer kaplıyorsa bunları görebiliyorsunuz.

Komut satırı vasıtasıyla çalışan uygulama, bulunan sürücülerin adlarını, açıklamalarını, mevcut durumlarını, konumlarını ve geliştiricilerini size sunabiliyor. Özellikle sürücülerden kaynaklı sorunlar ve çakışmalar yaşadığınızı düşünüyorsanız kesinlikle kullanmanız gereken uygulamalar içerisinde bulunuyor.

Komut satırı temelli olması nedeniyle kullanımı çok kolay ve basit olan program, doğal olarak herhangi bir kullanıcı arayüzü de barındırmıyor. Bilgisayar bakımını çok daha kolay hale getirme potansiyeli olan programı ücretsiz bir şekilde indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.