Shutter

Shutter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,767
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Denis Kozlov

Bilgisayarınızın belli koşullara göre otomatik olarak kapatılmasını istiyorsanız bu ücretsiz programı indirmeden geçmeyin.

Shutter programı bilgisayarınızın kapatılması için gerçekleştirdiğiniz işlemlerin çok daha detaylandırılabilmesini sağlayan bir PC otomatik kapatma uygulaması. Diğer programlardan farkı ise hem ücretsiz olması hem de oldukça gelişmiş seçenekleri barındırması. Hem deneyimli kullanıcılar hem de standart bilgisayar kullanıcıları tarafından oldukça kolay bulunacak olan programı bilgisayarınızın tam istediğiniz zamanda kapanmasını sağlamak için kullanabiliyorsunuz.

Kullanabileceğiniz kapatma seçenekleri arasında geri sayım, saat belirleme, Winamp'ın durmuş olması, düşük işlemci kullanımı, kullanıcı aktifliği, düşük batarya, ping durması, uygulama durması ve dosya boyutu limiti gibi çok çeşitli seçenekler yer alıyor. Bunlar için gereken parametreleri siz belirliyorsunuz ve böylece dilediğiniz gibi özelleştirme imkanına kavuşuyorsunuz.

Sadece kapatma değil aynı zamanda bu koşullara bağlı olarak yeniden başlatma, hesap kitleme ya da hesap çıkışı, hibernasyon, monitörü kapama, alarm ya da ses düzeylerini ayarlama imkanı da veren program neredeyse yok denecek kadar hafıza ve sistem kaynağı tüketiyor. Bu işlevlere ihtiyaç duyanların kesinlikle kaçırmaması gerekenler arasında olduğuna inanıyorum.