Smart System Informer

Smart System Informer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 216
  • DOSYA BOYUTU 0.78 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Smart PC Solutions Inc

Bilgisayarınızdaki yazılım ve donanımların tüm detaylarına dair rapor alabilmek için bu ücretsiz programı kullanın.

Bilgisayarınız hakkında detaylı bilgiler almak için kullanmanız gereken ücretsiz uygulamalar arasında Smart System Informer programı yer alıyor ve kolay kullanılır yapısı sayesinde acemi kullanıcıların bile zorlanmayacakları bir deneyim sunuyor.

Özellikle PC'nizin neden yavaş çalıştığına dair sorularınız varsa ve bu nedenle sistemin her yerinde depolanmış farklı bilgilere erişebilmek, raporlar elde etmek için kullanabileceğiniz programın işinizi hızlandıracağı kesin. Zira bilgisayar kimliğinden tutun da BIOS, hafıza, işlemci, disk, anakart, video, monitör ve diğer tüm sistem donanım bilgilerine direkt olarak program aracılığıyla erişebiliyorsunuz.

Sisteminizin yazılım ve donanım bilgileri hem rakamlar hem de grafikler olarak karşınıza konuluyor. Dilerseniz bu bilgileri daha iyi performans elde etmek için değerlendirebilir, bir yazı dosyasına raporlanacak şekilde dışarı aktarabilirsiniz. İşlemler, başlangıç ve program kaldırma listesi gibi yazılımsal bilgiler de yine program içerisinde yer alıyor ve anlık olarak güncelleniyor.

Bilgisayarınızdaki herşeyin ince detaylarını görebilmek için kesinlikle kaçırmamanız gereken programlardan birisi Smart System Informer.