SmartClose

SmartClose

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 17,476
  • DOSYA BOYUTU 0.61 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BM-productions

SmartClose programı bilgisayarınızda çalışan tüm programları kapatmak istediğinizde size yardımcı olan ücretsiz bir sistem aracı.

SmartClose bilgisayarda çalışan tüm programların ayrı ayrı ya da hep beraber kapatılması işlemlerini kolaylaştıran ve size ek seçenekler sunan ücretsiz bir sistem aracı. Program dilerseniz sistem durumunu kaydederek kapatılan programların daha sonradan yeniden başlatılması için kayıtta yapabiliyor.

Günümüzde bilgisayar üzerinde yapılmak istenen birçok görev, işlem ve yükleme o anda bilgisayarda çalışmakta olan programların kapatılmasına ihtiyaç duymakta. Ekran koruyunuz ve çalışan diğer işlemlerin engellediği öbür işlemi yapmak istediğinizde tüm programları elinizle sonlandırmak ve ekran koruyucunuzu iptal etmek zorunda kalırsınız. İşte bu noktada SmartClose karşımıza çıkıyor.

Otomatik olarak çalışan programları kapatan ve ekran koruyucuyu iptal eden bu işlevsel araç gerçekleştirmek istediğiniz işlem veya görev bittiğinde kapatılan programları kaldıkları yerden tekrar otomatik olarak çalıştırabiliyor ve sisteminiz tam olarak kaldığı yerden çalışmaya devam ediyor.