Sound Grenade

Sound Grenade

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 112
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici High Gloss

Sound Grenade uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak dostlarınızı el bombası sesleriyle korkutabilirsiniz.

Sound Grenade uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz oldukça etkili şaka uygulamaları arasında yer alıyor ve arkadaşlarınızı yahut ailenizi korkutmak için birebir diyebilirim. Ücretsiz olarak sunulan uygulamada bazı satın alma seçenekleri de bulunuyor ve böylece daha fazla opsiyona sahip olabiliyorsunuz.

Uygulama temel olarak el bombası seslerini taklit ediyor ve etrafta sanki bir bomba patlamışçasına etki yaratabiliyor. Her ne kadar mobil cihazların kendi hoparlörleri istenen etkiyi vermekte yetersiz olsalar da, uygun bir hoparlöre bağlandığında uygulamanın çok etkili olduğunu söyleyebilirim. Arayüzünün kolay kullanılır bir şekilde hazırlanmış olması sayesinde saniyeler içerisinde sanal bomba düzeneğinizi kurabilirsiniz.

Mevcut seçenekler sayesinde, Sound Grenade'i hem zamanlanmış olarak kullanmanız hem de alarm olarak açmanız mümkün. Böylece bir geri sayım başlatabilir ve sayım bittiğinde bombalamanın başlamasını sağlayabilirsiniz.

Üreticisinin de belirttiği gibi, şaka amaçlı da olsa patlama seslerinin çok uzun süreli olarak oynatılması geçici yahut kalıcı duyma sorunlarına sebep olabiliyor. Dolayısıyla uygulamayı kullanırken hoparlör sesini iyi kontrol etmenizi ve yakınlarınıza zarar verecek eylemlerden kaçınmanızı öneriyoruz.