SpeedItup Free

SpeedItup Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 32,576
  • DOSYA BOYUTU 6.81 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MicroSmarts LLC

SpeedItup Free ile bilgisayarlarınız üzerinde yüzde 300'e kadar varan hız artışı sağlayabilirsiniz.

SpeedItup Free, işletim sisteminizin kritik noktalarını optimize ederek sistem performansınızı arttırmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış oldukça kolay kullanımlı bir bilgisayar hızlandırma programıdır.

Oldukça sade ve temiz bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program hem yeni başlayan kullanıcılar hem de profesyonel kullanıcılar tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Kullanıcı arayüzü üzerinde farklı optimizasyon işlemleri için ayrılan sekmeler yardımıyla istediğiniz işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Programın ana penceresi üzerinde toplam RAM, kullanılan RAM, boşta olan RAM ve Windows işletim sisteminizin çalışma zamanını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca RAM belleği, internet ayarları ve sabit disk ayarlarının yer aldığı bölüm ekranın orta bölümünde yer almaktadır.

Windows ayarlarını, RAM belleği düzenleme ayarlarını, Internet geçmişini ve çerezlerini silme işlemlerini ve sabit disk hızlandırma işlemlerini gerçekleştiren program, yapılabilecek tüm işlemleri farklı sekmeler altında kullanıcılara sunduğu gibi doğrudan "Speed Up Now" butonu yardımıyla tüm bu işlemleri tek seferde de gerçekleştirebilirsiniz.

SpeedItup Free'nin amacı her ne kadar bilgisayarınızı hızlandırmak olsa da program konusunda çok büyük beklentilere girmenizi önermiyorum. Sonuç olarak piyasada birçok sistem optimizasyon programı yer alıyor ve SpeedItup'ın diğerlerinden çok da farklı olduğunu söyleyemeyeceğim.