Startcleaner

Startcleaner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 84
  • DOSYA BOYUTU 0.99 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Licosoft

Startcleaner, başlangıç uygulamalarını görüntüleyebileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz basit ve ücretsiz bir programdır.

Startcleaner, kullanıcıların Windows açılışları sırasında otomatik olarak başlatılan uygulamaları ve programları görebilmeleri için tasarlanmış olan ücretsiz ve basit bir yazılımdır.

Aynı zamanda program yardımıyla kullanıcılar başlangıç sırasında otomatik olarak çalışmasını istemedikleri uygulama ve programları, sadece bir kaç tıklama yardımıyla Windows başlangıcından silebilirler.

Açılış sırasında otomatik olarak başlatılan programları ve uygulamarı silerek hem bilgisayarınızın açılış hızını arttırabilir hem de normal zamanlarda olan performansını arttırabilirsiniz.

Başlangıç sırasında çalışması gereksiz olmasına rağmen çalışan uygulamaları engelleyerek, bu uygulamaların kullandıkları belleği boşaltabilirsiniz. Üç dört uygulama için aynı işlemi yaptığınızı düşündüğünüz zaman sahip olacağınız boş bellek alanı isters istemez performans artışını da beraberinde getirecektir.

Başlangıç öğelerini düzenlemek için kullanıcılara oldukça basit bir çözüm sunan Startcleaner'ı tüm kullanıcılarımıza öneriyorum.