SubscriptMe

SubscriptMe

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 21
  • DOSYA BOYUTU 17.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SubscriptMe, LLC

SubscriptMe, sahip olduğunuz aboneliklerinizi takip ederek yapacağınız ödemeleri planlamanızı sağlayan yararlı ve ücretsiz bir iOS uygulaması.

SubscriptMe, iPhone ve iPad sahiplerinin sahip olduğu abonelikleri takip etmesini sağlayan yararlı bir iOS uygulaması. Son derece modern ve kullanımı kolay bir tasarıma sahip olan uygulama ile tüm aboneliklerinizi tek bir ekranda görerek ay sonu ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini görebiliyor ve planlayabiliyorsunuz.

Abonelikleriniz ister aylık isterseniz yıllık olsun farketmeden kontrol etmenizi sağlayan uygulamanın esas amacı, bütçenizi kontrol etmeniz ve aboneliklere ne kadar para ödeyeceğiniz. Bu sayede maaş yada gelirinizin ne kadrını aboneliklere ayırdığınızın farkına varabiliyorsunuz.

Sadece abonelik takibi değil aynı zamanda farklı servis ve uygulamalar için incelemeler ve değerlendirmeler de barındıran uygulama, bu servis ve uygulamaların puanlamalarını da sizlere sunuyor. Bunun dışında memnun kaldığınız aboneliklerinizi arkadaşlarınız ile paylaşabiliyorsunuz.

Basit olarak örnek vermek gerekirse, Dropbox(bulut dosya depolama servisi, Spotify(müzik servisi), Pandora(müzik servisi) vb. şekilde üye olduğunuz ve ödeme yapacağınız aboneliklerinizi bu uygulama üzerinden rahatça takip edebilirsiniz.