Syncios

Syncios

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,334
  • DOSYA BOYUTU 85.14 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AnvSoft

Syncios, iOS cihazlarınızı bilgisayarınızla senkronize edebileceğiniz ve dosya transferlerini kolayca gerçekleştirebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Syncios, bilgisayarınız üzerinde yer alan dosyalarınızı iOS cihazlarınıza ve iOS cihazlarınız üzerinde yer alan dosyaları bilgisayarınıza transfer edebileceğiniz ücretsiz bir senkronizasyon programıdır. iPad, iPod, iPhone gibi cihazlarla uyumlu şekilde çalışan program kullanıcıların dosya, çalma listesi, fotoğraf ve video transferleri için oldukça basit bir çözüm sunmaktadır.

Programın modern ve sade kullanıcı arayüzü üzerinde gerçekleştirmek istediğiniz tüm işlemlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Ayrıca programın içerisinde MP3, M4A, M4R ve CAF formatındaki ses dosyalarını dönüştürebileceğiniz bir ses dönüştürü ve MP4, M4V ve MOV formatındaki video dosyalarını dönüştürebileceğiniz bir video dönüştürücü de yer almaktadır. Ses dönüştürme ve video dönüştürme özelliklerine programın ana penceresi üzerinden kolayca ulaşılabilmektedir.

Tüm bunların dışında yine program içerisinde yer alan ses kesme özelliği sayesinde istediğiniz müziklerin başlangıç ve bitiş noktalarını belirterek kendi zil seslerinizi kolaylıkla oluşturabilir ve Syncios içerisinde yer alan ses oynatıcısı yardımıyla zil sesi olarak atamadan önce dinleyebilirsiniz.

PC ve iOS cihazlar arasındaki dosya transferlerini kullanıcılar için oldukça kolay bir hale getiren Syncios oldukça yararlı ve kullanışlı bir program olarak dikkat çekmektedir.