SysExporter

SysExporter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 66
  • DOSYA BOYUTU 0.05 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

SysExporter ile klasörlerin içlerinde bulunan dosyalara göz atabilir ve dizin bilgilerini pratik bir şekilde kaydedebilirsiniz.

Windows'un varsayılan dosya gezgini her ne kadar pratik bir kullanım özelliğine sahip olsa da ne yazık ki birçok kısıtlamayı da beraberinde getiriyor.

Zaman zaman belirli bir klasörü ve içerisinde yer alan tüm dosyaları liste halinde çıktı almamız veya bir belgeye aktarmamız gerekiyor. Bu tarz bir durumla karşılaşan kullanıcıların, varsayılan dosya gezgininin yetersiz kalması sebebiyle tüm detayları elle yazmaları gerekiyor. Bu da tahmin ettiğiniz gibi büyük miktarda iş gücü ve zamanın boşa gitmesiyle eşdeğer.

SysExporter kullanıcılara bu konularda yardım etmek üzere tasarlanmış pratik bir program olarak öne çıkıyor. SysExporter sayesinde sistem üzerinde yer alan tüm listelere göz atabilir ve şayet gerekirse bu listeleri çıktı olarak alabilirsiniz. Elbette bu bilgileri herhangi bir dokümana aktarmak da mümkün kılınmış. Aktarılan bilgiler TXT, HTML, CSV veya XML dosyası olarak kaydedilebiliyor.

Kolay kullanılır arayüzü ile dikkat çeken yazılımda tüm işlemler basit birkaç tıklama ile tamamlanabiliyor. Teknik konulara çok fazla girmeden, tüm dosyaları bulundukları dizinle birlikte listeleyebilirsiniz. Araç çubuğuna yerleşen yazılımın ikonuna dosyaları sürükle bırak yöntemiyle atarak dizinlerine göz atabilirsiniz.