System Hardware Info

System Hardware Info

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 218
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rohit Yadav

System Hardware Info ile sisteminize ait bilgileri raporlayabilirsiniz

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif programlar için sistem araçları kategorisine göz atabilirsiniz.

System Hardware Info, sistem bilgilerini görüntüleme konusunda kullanıcılara yardımcı olan ücretsiz bir raporlama programıdır.

Kimi zaman çeşitli yazılımların ve uygulamaların sistem gereksinimleriyle uyumluluğunu denetlemek için bilgisayarımızımın donanımsal bilgilerini görüntüleme ihtiyacı duyarız. Önceden yapacağımız bu işlem bizi gereksiz dosya indirme ve uyumsuz yazılımları yükleyerek zaman kaybetme derdinden kurtarabilir. Bunun yanında bilgisayarımızda sorun yaratan birşeyin kaynak kullanımını görüntüleme ihtiyacı da hissederiz.

System Hardware Info bize işlemci bilgilerimizi, işlemcimizin üyesi olduğu işlemci ailesini, üreticisini, işlemcimizin kaç çekirdekli olduğunu, çekirdeklerin çoklu işlem yapabilme yeteneğini, çalışma hızını, soket yapısını listeleyebilmektedir. İşlemcimiz ile ilgili olan bu detaylı bilgilerin yanında işletim sistemimizin detaylı bilgilerini, mevcut kullanıcıları gibi bilgilere de System Hardware Info sayesinde ulaşılabiliyor.

System Hardware Info'nun kullanışlı bir yönü bilgisayarımızın bağlı olduğu ağın adını ve tanımlamasını görüntüleyebiliyor olması. Yine aynı derecede kullanışlı olan bellek kullanımı görüntüleme özelliğine de ücretsiz programda yer veriliyor.