TailExpert

TailExpert

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 280
  • DOSYA BOYUTU 5.36 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Neware

TailExpert, sistem kayıt ve günlüklerini, dosya kayıtlarını ve olay günlüklerini analiz ederek istediğiniz zaman karşılaştırma yapabileceğiniz bir dosya inceleme programı.

TailExpert, açık kaynak kodlu olarak geliştirip kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan bir dosya kayıtları inceleme programı. Bu program sayesinde dosya kayıtlarından sistem kayıtlarına kadar istediğiniz tüm verileri açarak inceleyebiliyorsunuz. Standart bilgisayar kullanıcılarının pek işine yaramayacak olan program, daha çok gelişmiş ayarlar ile ilgilenen kullanıcılara yönelik geliştirilmiş.

Aynı anda birden fazla dosyayı farklı sekmelerde açarak karşılaştırmalar yapma imkanı sunan program, kayıtlar arasında dikkatlice bakmak istediğiniz yerlere vurgu yapabilmenizi sağlıyor.

.log ve .txt formatlı tüm kayıt dosyalarıı açabilen TailExpert, tüm takip işlemlerini gerçek zamanlı olarak gerçekleştirme imkanı sunuyor. Kayıt dosyalarını açmak ve kontrol etmek dışında UDP soketleri açmanızı sağlayan yazılım, aynı zamanda Windows olay günlüklerini yüklemenizi de sağlıyor.

Dosyaların kayıtları üzerinde farklı analizler gerçekleştirmenizi sağlayan TailExpert'i ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz gibi, üreticisi adresinden geliştiriciye ulaşarak bağışta bulunabiliyorsunuz. Eğer sistem ve dosya kayıtlarını incelemek için bir programa ihtiyaç duyuyorsanız, TailExpert'e göz atmanızı öneririm.