Temp File Cleaner

Temp File Cleaner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,583
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ADDPCs

Temp File Cleaner, bilgisayarınız üzerinde hızlı bir şekilde tarama yaparak geçici dosyaları kaldıran başarılı bir programdır.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Sistem Araçları kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Temp File Cleaner, bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları silerek, sabit disk alanınızdan tasarruf etmeniz için tasarlanmış başarılı ve ücretsiz bir yazılımdır.

Tek bir amaç için tasarlanmış olan Temp File Cleaner kullanışlı bir arayüze ve kolay bir kullanıma sahiptir. Kaldırılacak olan tüm gereksiz dosya gruplarını özelliklerine göre gruplandırarak işinizi kolaylaştırır.

Kullandığınız tüm tarayıcılar için farklı farklı temizleme seçenekleri mevcuttur. Böylelikle istediğiniz tarayıcıya ait geçmiş bilgilerini ve gereksiz dosyaları istediğiniz gibi silebilirsiniz.

Sonuç olarak Temp File Cleaner hızlı ve kullanıcı dostu bir şekilde geçici dosyalarınızı temizleyen ve alternatif olarak kullanabileceğiniz başarılı bir uygulamadır.