Timeful

Timeful

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 125
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Timeful, Inc.

Timeful uygulaması ile yapılacaklar listelerinizi takvimlerinizle iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca eşleştirebilirsiniz.

Timeful uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir takvim ve yapılacaklar listesi uygulaması olarak karşımıza çıktı ve tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Şimdiye dek her iki işlem için de farklı uygulamalarla karşılaşıyorduk ancak hem listeleri hem de takvimi başarılı bir şekilde birleştirebilmek pek uygulama olmadığını belirtmek gerek. Bu nedenle Timeful uygulamasına göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

Uygulamaya eklediğiniz görevleriniz ve bunların takvime işlenmesi sayesinde her zaman ne yapmanız gerektiğinden haberdar olabiliyor, hatırlatmalar da ekleyebiliyorsunuz. Bunun yanında bir işin önemini belirleyen ayar mekanizması sayesinde önemli olan ve olmayan işleri kolayca ayırdedebiliyorsunuz.

Timeful, uygulamayı bir süre kullandıktan sonra sizin alışkanlıklarınızı da öğrenmeye başlıyor ve hangi işleri ne zamana atamanız gerektiğine dair önerilerde bulunuyor. Böylece belki de farkında olmasanız bile vaktinizi daha verimli bir şekilde kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Hazırladığınız görevleri listelemek ya da özetlemek isterseniz, bunları aylık, haftalık ve günlük dilimler halinde de kolayca görmek mümkün. Bilinen tüm popüler takvim servisleriyle uyumlu bir şekilde çalışabilmesi sayesinde kullanırken tüm görevlerinizin takvim hesaplarınızla doğru bir şekilde eşleştiğinden de emin olabilirsiniz.

Uygulamanın arayüzü kullanıcıları pek zorlamayacak şekilde hazırlandığı için bir kaç dakikalık alışma sürecinin ardından sorunsuzca kullanmanız mümkün olacaktır. Otomatik senkronizasyon gibi işlevleri ise her yerden görev ve takvimlerinize erişebilmenizi sağlıyor.