Timely

Timely

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 55
  • DOSYA BOYUTU 16.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Timely

Timely günlük yaşantımızda zamanı daha verimli kullanabilmek için yardımını alabileceğimiz faydalı bir uygulama.

Hem profesyonel hem de özel hayatında daha planlı bir yol izlemek isteyen kullanıcılara hitap eden Timely kapsamlı ve kullanışlı özellikleriyle dikkat çekiyor.

Git gide kalabalıklaşan şehir yaşantısı sebebiyle insanların daha hızlı hareket etmesi ve işlerini daha çabuk bir şekilde tamamlaması gerekiyor. Timely de tam bu noktada devreye giriyor ve kullanıcılara günlük işlerini daha etkin bir şekilde planlama şansı veriyor.

Uygulamanın temel özellikleri arasında kullanıcı dostu ve şık görünen bir arayüz yer alıyor. Timely’ye ilk girdiğimizde bile hangi fonksiyonun nerede olduğunu kolay bir şekilde buluyoruz. Bu aşamadan sonra gelecek planlarımızı, yapmamız gereken işleri ve bu işlere harcayabileceğimiz zamanı kaydedebiliyoruz. Bu sayede işlerinizin ne kadar vaktinizi aldığını hesaplayabiliyor ve bu raporlamalara göre daha verimli bir program çıkartabiliyorsunuz.

Bildiğiniz gibi Timely’nin masaüstü versiyonu da bulunuyor. Uygulama ile masaüstü versiyon tamamen senkronize bir şekilde çalışıyor ve her iki platformda da takip şansı sunuyor.

Genel olarak Timely, günümüzün temel sorunlarından olan zaman yönetimi konusunda kullanıcılar epey yardımda bulunuyor. Eğer siz de profesyonel ve özel yaşantınızda zamanınızı daha verimli kullanabilmek için bir yardımcıya ihtiyaç duyuyorsanız Timely’yi denemeniz gerektiğini düşünüyoruz.