TweakBit PCSuite

TweakBit PCSuite

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 205
  • DOSYA BOYUTU 16.69 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TweakBit

TweakBit PCSuite, Windows işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir sistem temizleme aracı.

TweakBit PCSuite, bilgisayarlarımız üzerinde zamana ve kullanıma bağlı olarak oluşan problemleri gidermek amacıyla tasarlanmış bir sistem temizleme programı olarak öne çıkıyor.

Sistemimiz üzerinde detaylı bir tarama ve iyileştirme prosedürü uygulayan TweakBit PCSuite sayesinde Windows hızımızı negatif etkileyen tüm bileşenleri etkisiz hale getirebiliyoruz.

Program öncelikle detaylı bir analiz ile temizleme işlemine başlıyor. Bu işlem sırasında kesinlikle sistem için önem arz eden dosyalara dokunulmuyor. Buna ek olarak kullanıcılara ait olan özel belgeler de oldukları gibi bırakılıyorlar.

Analiz işleminden sonra sırada temizleme safhası var. Gelişmiş temizlik modülü sayesinde program bilgisayarı gereksiz yere meşgul eden dosyaları temizliyor. Bunlar arasında web taraması geçmişi, geçici sistem dosyaları, kullanılmayan girdiler, geçici Java dosyaları ve gereksiz Microsoft Office cache'i bulunuyor.

Uyguladığı düzenleme ve iyileştirme işlemleri sayesinde sistemin işleyiş hızını artıran TweakBit PCSuite herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir program. Arayüz tasarımı son derece temiz ve düzenli. İhtiyacımız olan bilgiler arayüzde belirgin bir şekilde sunuluyor. Ekranın alt bölümünde yer alan fonksiyolardan ihtiyacımız olanları seçerek farklı iyileştirme işlemleri gerçekleştirmek de mümkün.

Bilgisayarınıza format atmadan hız artışı elde etmek istiyorsanız TweakBit PCSuite'i mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.