Virtual Disk Utility

Virtual Disk Utility

kullanıcı

Virtual Disk Utility, bilgisayar kullanıcılarının zahmetsiz bir şekilde sanal sürücüler oluşturabilecekleri ücretsiz bir programdır.

Virtual Disk Utility, kullanıcıların bilgisayarları üzerinde sanal sürücüler oluşturabilecekleri ve KVD formatlı imaj dosyalarını bu sürücüler üzerine yerleştirebilecekleri ücretsiz bir programdır.

Oldukça kullanışlı bir arayüze sahip olan program yardımıyla size belirtilen adımları takip ederek, program yardımıyla gerçekleştirebileceğiniz her tür işlemi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Program için gerekli ayarları yapmak oldukça kısa zaman alır ve zahmetsizdir. Hızlı bir şekilde kendinize bir sanal sürücü oluşturabilir, sürücünün sürücü harfini belirleyebilir ve dosya adı atayabilirsiniz.

Aynı anda birden fazla sanal sürücü oluşturmanıza da olanak sağlayan program yardımıyla diskiniz üzerinde sürücüler kaplayacağı alan otomatik olarak program tarafından belirlenmektedir.

Sistem kaynaklarını oldukça az kullanan bir program olan Virtual Disk Utility, oldukça iyi tepki sürelerine sahiptir ve bu noktada işini oldukça iyi yaptığnı söyleyebilirim.

KVD formatındaki sanal diskleriniz için sanal sürücüler oluşturabileceğiniz bir programa ihtiyacınız varsa Virtual Disk Utility'i mutlaka denemenizi öneririm.