WhatIsHang

WhatIsHang

kullanıcı

WhatIsHang, sisteminizde çalışırken kilitlenen; fakat sistem kaynakları tüketmeye devam eden uygulamarı listeleyebilirsiniz

WhatIsHang kullanıcılara bilgisayarlarında ne olup bittiğini öğrenme konusunda yardımcı olan bir sistem durumu görüntüleme yazılımıdır.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yazılım olan WhatIsHang temel olarak bilgisayarınızı gözlemleyerek uygulamaların davranışlarını takip ediyor ve size bu davranışlar hakkında rapor verebiliyor. Normalde bilgisayarımız çalışırken bazı uygulamalar arkaplanda çalışmayı durdurabiliyorlar ve buna rağmen sistem kaynakları tüketmeye devam edebiliyorlar. Bu durum da diğer uygulamaları etkileyerek onlarında kilitlenmelerine neden olabiliyor veya sisteminizin tamamen kararsız hale gelmesine yol açabiliyor. İşte WhatIsHang kullanarak bu çalışması duran ve kaynak tüketmeye devam eden uygulamaları tespit edebilirsiniz ve sonuçlara göre gerekli tedbirleri alabilirsiniz.

WhatIsHang basit bir arayüze sahip olan bir program. Program penceresinde çalışmayı durduran uygulama ile ilgili olarak pencere başlığı, uygulama adı, uygulama ID'si ve uygulamanın dosya konumu gibi bilgiler görüntüleniyor. Bunun yanında hemen alt tarafta detaylı bir rapor dökümü yer alıyor ve burada çalışmanın neden durduğuna ilişkin ipuçları paylaşılıyor.

WhatIsHang kurulum gerektirmeden çalışan bir program. Bu sayede bilgisayarınızda herhangi bir çöp dosya oluşmuyor.