What's On My Computer

What's On My Computer

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 3,836
  • DOSYA BOYUTU 1.05 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

Bilgisayarınızdaki yazılımlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için kullanabileceğiniz bu küçük program sayesinde virüs, truva atı, casus yazılım gibi zararlı yazılımları da bilgisayarınızdan uzak tutabilirsiniz.

Bilgisayarınızda aradığınız herşeyi bulmak için kullanabileceğiniz bu küçük yazılım ile internette de aradığınız her türlü bilgiyi bulabilir ve aynı zamanda da virüsleri, truva atlarını ve kötü yazılımları bilgisayarınızdan uzak tutabilirsiniz. Bilgisayarınızı güvende tutabilir ve endişelenmeden sisteminizi kullanabilirsiniz.

Truva atlarını, casus yazılımları, keylogger'ları ve kötü yazılımları bilgisayarınızdan uzak tutarken sisteminizi optimize ederek bilgisayar performansınızı arttırmanıza olanak tanır. Ayrıca bilgisayarınızda çalışan her türlü yazılım hakkında detaylı bilgi edinmek için de kullanabileceğiniz bu yazılım sayesinde sahip olduğunuz uygulamalar hakkında daha fazla şey öğrenebilirsiniz.

Kolay kullanım özellikleri sayesinde herkesin bilgisayarında olması gereken yazılımlardan bir tane olan What's On My Computer ile bilgisayarınızdaki programlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.