WinAudit

WinAudit

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,201
  • DOSYA BOYUTU 0.84 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Parmavex Services

WinAudit ile bilgisayarınızın detaylı bir envanter raporunu çıkartarak ulaşamadığınız tüm donanımsal ve yazılımsal bilgilere tek bir alandan ulaşabileceksiniz.

WinAudit bilgisayarınızın donanımsal ve yazılımsal envanterini çıkararak tüm detaylara ulaşmanızı sağlar. Kullanımı kolay, kurulum gerektirmeyen bu ücretsiz program sayesinde bilgisayarınızdaki donanımsal özelliklerden, hata kayıtlarına, çalışan programlardan BIOS ayarlarına kadar herşeyi tek bir ekrandan görüntüleyebilir, kaydedebilir, mail atabilirsiniz.

WinAudit envanter işlemini kategorilere göre ayırarak istediğiniz bilgilere hızlı ulaşmanızı sağlar. Dilerseniz programın ayarlar bölümünden kategorilere göre seçim yaparak rapor detayını filtreleyebilirsiniz. Bilgisayarınızdaki tüm donanımsal özellikler; kurulu programlar, hata kayıtları, güvenlik duvarı ayarları, ağ bağlantı hızı gibi bilgisayarınızla ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her tür bilgi size detaylı ve kolay anlaşılır raporlar şeklinde sunulur. Bu raporları önizleyebilir, kaydedebilir, yazdırabilir, mail atabilirsiniz. Bilgisayarınızın envanter raporlarını html, txt, xml, csv veya pdf olarak kaydetmeniz mümkün.