WinUtilities Free Edition

WinUtilities Free Edition

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,558
  • DOSYA BOYUTU 6.31 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici YL Software

WinUtilities Free Edition sistem performansınızı optimize etmeniz için gerekli araçları içerisinde barındıran başarılı bir uygulamadır.

WinUtilities Free Edition bilgisayarınızı temizleyerek ve optimize ederek performans artışı sağlamanız için içerisinde birçok araçla birlikte gelen başarılı bir yazılımdır.

Modüller, Hızlı Bakım, Görev Zamanlama ve Durum olmak üzere dört farklı ana menü altında bulunan birçok araç ile kullanıcıların bilgisayarlarının performansını arttırmaları için tasarlanmış olan program gayet şık ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Özellikle modüller kategorisi altındaki bakım araçları ve hızlı bakım kategorisi sayesinde bilgisayarınıza bakım yaparak performans artışı sağlamak tamamen sizin elinizde.

Sistem kaynaklarını gayet düşük düzeyde kullanarak yapması gereken işlemleri oldukça hızlı tamamlayan program, testlerimiz sırasında sorunsuz olarak çalışmıştır.

WinUtilities Free Edition programın ücretsiz versiyonu olduğu için bazı araçlar kullanıma kapatılmış durumdadır. Buna rağmen kullanılabilir performans arttırma ve optimizasyon araçları sizi memnun edecektir.