Appsfire

Appsfire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    338

  • Üretici

    APPSFIRE

iPhone, iPad ve iPod Touch'lar için hazırlanmış bu uygulamayı kullanarak AppStore içerisindeki en iyi uygulamaları bulma şansına sahipsiniz.

Appsfire uygulaması AppStore içerisinde yer alan en iyi uygulamaları seçmenize yardımcı olan alternatif bir puanlama ve uygulama değerlendirme uygulaması. Eğer hangi işler için hangi uygulamaları seçmeniz gerektiğine karar vermekte zorlanıyorsanız bu uygulamayı seveceğinize eminim.

Uygulama AppStore içerisinde bulunan diğer uygulamaları 0-100 arası bir puan ile değerlendiriyor ve böylece işlevsiz olanları kaliteli uygulamalardan kolayca ayırt etme şansına sahip oluyorsunuz. Aynı zamanda ilgilendiğiniz bir uygulama indirime girdiğinde veya ücretsiz hale geldiğinde sizi bilgilendiren Appsfire bu konuda pek çok kullanıcının çok daha ucuza uygulama edinmesini sağlayacaktır.

Kişiselleştirebildiğiniz Appsfire uygulamasına ne tip iPhone veya iPad uygulamalarını sevdiğinizi gösterdiğinizde sizin için o alandaki en iyi uygulamaları düzenli olarak tarayarak sizi bilgilendirebiliyor.

YORUMLAR