AtHome Video Streamer 2.0.9 (ios)

AtHome Video Streamer

AtHome Video Streamer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AtHome Video Streamer mobil cihazınızı güvenlik kamerasına dönüştürmenizi sağlayan bir uygulamadır

AtHome Video Streamer eğer tatile çıktığınızda, evizinden veya iş yerinizden uzaklaştığınızda gözünüzün arkada kalmasını istemiyorsanız yararlanabileceğiniz bir güvenlik kamerası uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan AtHome Video Streamer temel olarak bir köşede bekleyen ve kullanmadığınız eski iPhone veya iPad'inizi bir güvenlik kamerasına dönüştürmenizi sağlıyor. Bu sayede düşük maliyetli bir bebek kamerası, hayvan kamerası veya güvenlik kamerası sahibi olarak evinizi veya iş yerinizi dilediğiniz zaman izleyebiliyorsunuz.

AtHome Video Streamer içerisinde hareket dedektörü özelliği de barındırıyor. Bu özellik sayesinde herhangi bir hareket algılandığında kullanıcılara e-posta veya bildirimler gönderilebiliyor. Ayrıca iki taraflı konuşma özelliğine sahip olan uygulama ile güvenlik kamerası kullanarak izlediğiniz insan veya hayvanlarla iOS cihazınızdaki mikrofon ve hoparlörler aracılığıyla sesli iletişim kurabiliyorsunuz.

AtHome Video Streamer uzaktan kontrol edilebilen bir uygulama. AtHome Camera uygulamasını ve bilgisayar yazılımını indirerek güvenlik kamerası görüntülerini bilgisayarlardan veya farklı mobil cihazlardan izleyebilirsiniz. Bu yazılım ve uygulamaları bu bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz: