Betternet 2.1.0 (ios)
Betternet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,660

  • Üretici

    Betternet Technologies Inc.

Betternet VPN uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdan sorunsuzca engelli sitelere giriş yapabilirsiniz.

Betternet uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil cihazlarında sorunsuz ve engelsiz bir şekilde internete bağlanmalarını sağlayan ücretsiz VPN uygulamaları arasında yer alıyor. Sorunsuzca ve hızlı bir şekilde çalışan uygulama, paralı ve reklamlı VPN servislerinden sıkılan kullanıcılar için iyi bir çözüm olacaktır.

VPN servisinden faydalanmanın en büyük artısı, elbette ki engelli web siteleri ve web servislerine giriş yapabilmek. Ancak pek çok kullanıcı VPN'lerin kişisel bilgilerinize erişilmesini de engelleyebildiğini unutabiliyor. Özellikle kişisel gizliliğine değer veren kullanıcıların Betternet gibi bir proxy sağlayıcısından faydalanmaları, mobilde de kendi kimliklerini korumalarına yardımcı oluyor.

Uygulamayı kullandığınızda, herhangi bir şekilde kredi kartı bilgisi vermeniz gerekmediği gibi üye girişi, kayıt, reklamlar gibi öğeler de bulunmuyor. Böylelikle Betternet'i açarak VPN bağlantısı kurduğunuz anda hemen sınırsız internet deneyiminden faydalanabiliyorsunuz. Genel olarak arayüz tasarımının da sade olması ve hemen bağlantıya olanak tanıması, istediğiniz an VPN'i açıp kapamanıza olanak tanıyor.

Betternet'in en dikkat çekici yanı ise, diğer ücretsiz VPN servislerinin aksine bir kota sınırının bulunmaması. Her ne kadar zaman zaman bağlantı hızında yavaşlıklar tecrübe etmeniz mümkün olsa da, herhangi bir kota sınırlaması içerisinde olmamanız, VPN kullanırken video izleme gibi işlemlerden kaçınmanıza gerek bırakmıyor.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda yeni bir VPN uygulaması arayanlar kesinlikle göz atmadan geçmesinler derim.

YORUMLAR