Bleep
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    12

  • Üretici

    BitTorrent, Inc.

Bleep, iOS cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir mesajlaşma uygulaması.

Bleep, BitTorrent tarafından iPhone ve iPad cihaz kullanıcılarının hizmetine sunulan, ücretsiz bir mesajlaşma uygulaması olarak görev yapıyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde arkadaşlarımızla, sevdiklerimizle, yakınklarımızla ve akrabalarımızla hiçbir ek ödeme yapmadan sohbet edebilme şansına sahip oluyoruz.

Uygulamayı kullanabilmek için öncelikle email adresimizi kullanarak veya telefon numaramız ile kayıt olmamız gerekiyor. Bu prosedürü es geçerseniz gizli modda uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bleep'in en ilgi çekici ynaı da kullanıcılarına sadece mesajlar gönderme konusunda değil aynı zamanda sesli aramalar yapma konusunda da yardımcı olması. Uygulama üzerinden whisper adı verilen ve okunduktan sonra kaybolan mesajlar atmak da mümkün kılınmış. Güvende olmasını istediğiniz konuşmalarınızı whisper ile gönderebilirsiniz.

Uygulama üzerinden gönderilen mesajların her biri kendi cihazımız üzerinde saklanıyor. Bu nedenle herhangi bir sızma veya çalınma söz konusu olmuyor.

Kapsamlı, yüksek güvenlik özellikleri taşıyan, ücretsiz bir mesajlaşma uygulaması arıyorsanız Bleep'i kullanmanızı öneriyorum.

YORUMLAR