Camfrog Video Chat

Camfrog Video Chat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,711

  • Üretici

    Camshare

iPhone ve iPad cihazlarınızla ücretsiz ve kolay bir şekilde sohbet odalarına katılmak isterseniz bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Camfrog Video Chat uygulaması iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir video sohbet yapma uygulaması. Her gün on binlerce kişi tarafından tercih edilen uygulama sayesinde ilgi alanlarınıza uygun sohbet odalarına katılabilir ve keyifli bir sohbet ortamına giriş yapabilirsiniz. İçerisindeki binlerce oda sayesinde uygulama neredeyse herkese hitap ediyor diyebilirim.

Sadece sohbet odaları değil, aynı zamanda birebir sohbetlerin de mümkün olduğu uygulamada yazılı chat olanağı da mevcut ve böylece videodan konuşmak istemeyenler de sohbetlere ortak olabiliyorlar. Kontak listesi özelliği ise Camfrog kullanan arkadaşlarınızla her zaman bağlantıda kalmanızı sağlıyor.

Uygulama ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor ve kullanımı kolay bir yapıya sahip. Hem mobil hem de bilgisayardaki Camfrog kullanıcıları aynı odalara bağlandıkları için kullanıcı adetleri de oldukça yüksek. Boş vakitlerinde keyifli zaman geçirmek isteyenlerin tercih edebileceğine inanıyorum.

YORUMLAR