Don't Touch My Pics

Don't Touch My Pics
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Don't Touch My Pics ile fotoğraflarınızı güvence altına alabilirsiniz

Don't Touch My Pics kullanıcılara şifreleme yöntemi ile fotoğraf gizleme olanağı sunan, iOS işletim sistemlerine sahip iPad ve iPhone'larda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir kişisel bilgi güvenliği uygulamasıdır.

Eğer bize özel olan, gizli veya başka insanların görmesini istemediğimiz fotoğraflara sahipsek bu fotoğraflarımıza erişimi kısıtlamak isteyebiliriz. İşte bu gibi durumlarda Don't Touch My Pics kullanabilir ve fotoğraflarımızı şifre ile koruma altına alabiliriz. Dilersek uygulama aracılığıyla sadece kendimize özel fotoğraflar çekebilir ve bu fotoğrafları uygulama içerisinde saklayabiliriz. Bunun yanında iPad veya iPhone'numuz üzerinde yüklü olan fotoğrafları uygulamanın içersine de aktarabiliyoruz.

Don't Touch My Pics parola ile gizlediğimiz fotoğrafları düzenlememize ve kategoriler halinde saklamamıza da izin veriyor. Bu sayede gizlemek istediğimiz fotoğrafları daha derli toplu bir şekilde saklayabiliyor ve ihtiyacımız olduğunda kolayca ulaşabiliyoruz. Don't Touch My Pics'in arayüzü ise kolay kullanım için gerekli olan özelliklere sahiptir. Uygulama arayüzü kopyala-yapıştırma, sürükleme ve zoom özelliklerini desteklemekte.

Don't Touch My Pics retina ekranlar ile tam uyumludur. Eğer özel fotoğraflarınızı belli kişilerle paylaşmak isterseniz uygulama fotoğraflarınızı e-posta yoluyla iletmenize imkan tanıyor.

YORUMLAR