Dude, your car! 2.3 (ios)

Dude, your car!

2.3
Dude, your car!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dude, your car! iOS ciahzlarımız üzerinde kullanabileceğimiz eğlenceli bir şaka uygulaması.

Dude, your car! en az ismi kadar ilginç bir iOS uygulaması. Bu ilginç uygulamayı kullanarak arkadaşlarınıza şakalar yapabilir ve onları şoka uğratabilirsiniz. Özellikle arabası olan tanıdıklarınıza Dude, your car! sayesinde soğuk terler döktürmek mümkün.

Uygulamanın işleyici çok basit. Sadece fotoğraf çekiyoruz ve uygulama içerisinde sunulan zarar efektlerinden seçip fotoğrafa uyguluyoruz. Elbette daha önce çekmiş olduğunuz fotoğraflardan da seçme şansına sahipsiniz.

Uygulamada yer alan zarar efektleri;

  • Göçükler
  • Çizikler
  • Kırık camlar
  • Yangın
  • Duman

Bu efektleri uyuglamak birkaç saniyeden uzun sürmüyor ve bir hayli gerçekçi göründüklerini de söyleyebilirim. Çok dikkatli arkadaşlarınız yoksa ilk bakışta efekt oldukları anlaşılmıyor bile.

Efektleri uygulamak istediğimiz fotoğrafı seçtikten sonra efektlerin boyutunu ve pozisyonunu ayarlamamız gerekiyor. Fotoğrafa uygun olan ayarları yaptıktan sonra çalışmayı kaydedebiliyor ve şaka yapmak istediğimiz kişiye gönderiyoruz.

Genel olarak eğlenceli bir uygulama olarak nitelendirebileceğimiz Dude, your car! Bu kategoride bulabileceğiniz en iyi alternatifler arasında.

YORUMLAR