HP All-in-One Printer Remote 3.6.1 (ios)

HP All-in-One Printer Remote

HP All-in-One Printer Remote
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    205

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

HP All-in-One Printer Remote, HP marka yazıcınızı iPhone ve iPad'inizden kolaylıkla yönetebileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

HP All-in-One Printer Remote, belge ve fotoğraflarınızı iPhone ve iPad’inizden yazdırmanızı sağlayan, aynı zaman HP yazıcınızın durumunu anlık olarak takip edebileceğiniz kullanımı basit ve hızlı arayüz ile gelen bir uzaktan yönetim uygulamasıdır.

HP All-in-One Printer Remote, ağa bağlı tüm HP yazıcılarınızı akıllı telefon ve tabletinizden yönetebilmenizi sağlayan resmi bir uygulama. Tamamen ücretsiz sunulan uygulama mobil cihazınızla aynı kablosuz ağa bağlanan HP yazıcınızı otomatik olarak buluyor ve hiçbir ayarla uğraşmadan yazıcınızı uygulamaya tanıtmış diğer bir deyişle yazıcınızı mobil cihazınızdan kontrol etmek için hazır olmuş oluyorsunuz. Telefon ve tabletinizin hafızasında bulunan veya Dropbox, Box, Google Drive, iCloud gibi bulut servislerde depoladığınız dosyaların yanı sıra herhangi bir internet sayfasını, Microsoft Office belgelerinizi doğrudan mobil cihazınızdan yazdırma kolaylığı sunan uygulama ile HP yazıcınızın tarama, kopyalama, yazdırma işlevlerini kullanabiliyorsunuz. Akıllı tarama teknolojisini de sahip olan uygulama ile yazıcınızın bir sorunu olup olmadığını görmeniz de mümkün. Sarf malzemelerin seviyesini takip edebildiğiniz gibi tükenmesi durumunda kolaylıkla satın alabiliyorsunuz.

HP 2010 veya daha yeni ePrint özelliği bulunan biçok hepsi bir arada modeli ile uyumlu olan HP All-in-One uygulamasını tam anlamıyla kullanabilmeniz için HP yazıcınızın mobil cihazınızla aynı WiFi ağında olması gerekiyor.

YORUMLAR