InFocus Notes

InFocus Notes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

InFocus Notes sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızda kolayca notlarınızı tutabilirsiniz.

InFocus Notes programı, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir not tutma uygulaması ve aklınızdaki özel hayatınız, iş hayatınız veya hobilerinizle ilgili olan tüm fikirleri kolayca bir kenara not almanıza yardımcı oluyor. Uygulamada not alabileceğiniz ve kaydedebileceğiniz şeyler sınırsız ve tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış durumda.

Notlarınızı en hızlı yoldan tutmak için cihazınızın sanal klavyesini kullanabileceğiniz gibi, aynı zamanda el yazısı ve stylus kullanarak yazma gibi seçenekler de destekleniyor. Pek çok kullanıcı stylus'u sanal klavyeden daha kolay bulduğu için inanıyorum ki uygulamada daha hızlı not tutmak için ihtiyaç duyduğunuz herşeyi bulabileceksiniz.

Eğer notlarınızın daha zengin ve renkli görünmesini istiyorsanız, fotoğraflar da ekleyebilir ve böylece açıklamaları daha anlaşılır hale getirebilirsiniz. Eğer isterseniz yazıları renklendirebilme seçenekleri sayesinde öne çıkarmak istediğiniz içeriklerin daha belirgin olmasını da sağlayabilirsiniz.

Notlarınızı tamamladıktan sonra, sosyal paylaşım butonlarını kullanarak arkadaşlarınız ve aileniz ile sosyal ağ hesaplarınız üzerinden de kolayca paylaşım gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamanın arayüzü kolay tasarımlı ve basit olduğu için notlarınızı eklerken bir sorunla karşılacağınızı da sanmıyorum. Elbette daha gelişmiş ve karmaşık, detaylı not tutma uygulaması isteyen kullanıcılar için yetersiz kalabileceğini de belirtmek gerek.

InFocus Notes çok basit ve kısa notlar tutmanız için hazırlanmış giriş seviyesi bir uygulama ancak ihtiyacınız böyle bir şeyse göz atmayı unutmayın.

YORUMLAR