Istanbul Police

Istanbul Police
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Istanbul Police uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan İstanbul emniyet güçlerine hemen ulaşabilirsiniz.

Istanbul Police uygulaması, İstanbul'da yaşayan yabancılar için hazırlanmış ve şehrin polisine dair pek çok bilginin bulunabileceği ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Şehrin asayişinden sorumlu olan görevliler ve kurumlara hemen ulaşabilmenizi sağlayan Istanbul Police uygulaması sayesinde yabancı dostlarınızın başına bir şey geldiğinde hemen polislere ulaşabilmelerini sağlayabilirsiniz.

iPhone ve iPad cihazlar için hazırlanmış olan uygulamanın kullanımı da oldukça kolay. En yakındaki polis karakolundan tutun da emniyet merkezlerine kadar tüm binalar harita üzerinde bulunabiliyorlar ve böylece polise ulaşmak istediğinizde sorun yaşamadan navigasyon hizmeti alabiliyorsunuz.

Tabii ki şubelerin telefon numaraları da uygulamada unutulmamış ve böylece yerinizden hareket edemiyorsanız telefonla arayarak da polislere ulaşabiliyorsunuz. Polisin bir an önce bulunduğunuz konuma gelebilmesi için cihazınızın GPS özelliğinin kullanımını aktifleştirmek de Istanbul Police ile mümkün ve böylece adres tarifi yapılamayan hallerde de güvenlik kuvvetlerini çağırabiliyorsunuz.

Eğer arabanızı yanlış yere park ettiyseniz ve çekildiyse, çekildiği konum ve ödemeniz gereken cezaya dair bilgiler de yine uygulama içerisinden erişilebilir halde. Bu sayede hiç zorlanmadan aracınıza yeniden erişebilirsiniz.

Uygulamanın çalışması için internet bağlantısının aktif olması gerektiğini de unutmayın. Şehirdeki güvenliğinizden şüphe duyuyorsanız kesinlikle iOS cihazlarınızda bulundurmanız gerekenlerden bir tanesi.

YORUMLAR