PDF Expert 5.1.2 (ios)

PDF Expert

PDF Expert
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PDF Expert, pdf formatındaki belgeleri mobil cihazınızda açmak ve düzenlemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

PDF Expert, PDF formatındaki belgeleri mobil cihazınızdan görüntüleme ve düzenleme imkanı veren ücretsiz bir uygulamadır. Hem iPhone hem de iPad’inizde kullanabileceğiniz uygulama ile e-posta eklerindeki, bulut hesaplardaki, bilgisayarınızdaki PDF dosyalarını rahatlıkla açabilir ve istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Ücretsiz kategorisinde en iyi PDF uygulamalarından olan PDF Expert ile Adobe Acrobat Reader veya Apple Preview’da oluşturulmuş pdf dosyalarını da açabiliyorsunuz. PDF formatlı belgedeki sayfaları ister dikey isterseniz de yatay konumda görüntüleme izni veren uygulama ile belgenin tüm alanlarına müdahale edebiliyor, hatta belgeleri imzalayabiliyorsunuz. Başkalarının görüntülenmesini istemediğiniz PDF dosyaları için de şifre oluşturmanız mümkün.

PDF Expert’in arayüzü de herkesin kullanabileceği şekilde tasarlanmış. Documents sekmesinde telefonunuzda sakladığınız tüm pdf belgelerini görebiliyor, dilerseniz hepsini bir klasörde topluyabiliyorsunuz. Klasör demişken pdf dosyalarını sürükleyip bırakarak kolaylıkla klasör haline getirebiliyorsunuz. Belgelerinizi isim ve oluşturulma zamanına göre sıralamanız, görüntülenme biçimini değiştirmeniz de mümkün. Recents ise son görüntülediğiniz pdf dosyalarını sıralıyor. Fazla sayıda PDF dosyası tutuyorsanız uygulamanın arama işlevinden yararlanabilirsiniz.

Son güncelleme ile birlikte iCloud desteği de kazanan uygulama yüksek boyutlu PDF dosyalarını hızlı bir şekilde görüntülemeyi başaran, hem ücretsiz ve hem de kolay kullanımlı harika bir pdf görüntüleme ve düzenleme uygulaması.