Remote Mouse 2.540 (ios)
Remote Mouse
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,642

  • Üretici

    YANG TIAN JIAO

Remote Mouse ile bilgisayarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz

Remote Mouse eğer iOS işletim sistemine sahip iPhone veya iPad'inizi bilgisayarınızı uzaktan kontrol edebileceğiniz bir uzaktan kumanda gibi kullanmak isterseniz tavsiye edebileceğimiz kullanışlı bir uygulamadır.

Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Remote Mouse Windows veya Mac bilgisayarınızı kontrol etmenizi mümkün kılıyor. Uygulama temelde iPhone veya iPad'inizi bir kablosuz mouse gibi kullanmanıza olanak sağlamakta. 

Özellikle evinizde arkanıza yaslanarak bilgisayarınızdan müzik dinlediğinizde, film seyrettiğinizde veya dosya transfer etttiğinizde farenize uzanmak yerinden kalkmanıza ve rahatınızı bozmanıza sebep olabiliyor. İşte bu tür durumlarda Remote Mouse kullanabilir ve iPhone veya iPad'inizin ekranını dokunmatik olarak çalışan kablosuz bir fareye dönüştürebilirsiniz. Uygulama sayesinde farenizi çalıştıracak bir yüzey bulamadığınızda, arkanıza yaslanarak uzandığınızda bilgisayarınızı kolayca kontrol edebilirsiniz.

Not: Remote Mouse ile bilgisayarınızı yönetebilmek için uygulamanın Windows veya Mac versiyonunu bilgisayarınıza yüklemeniz gerekmektedir. Uygulama ile bilgisayarınıza bağlantı kurmak için aynı WiFi ağı üzerinde olmanız gerekiyor.

Mac versiyonu:


Windows versiyonu:

YORUMLAR